تبلیغات
یقین - عیسی مسیح قاتل دجّال


امروز :
یقین
بهترین چیز برای قلب
«زندگی بجز دینداری نیست و مرگ جز با از دست دادن یقین»

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 5 دی 1390

عیسی علیه­السلام قاتل دجّال، همان فتنه گری است که پیامبران پیشین خطرش را گوشزد کرده اند.

منابع مسیحی از دوران مصیبت بزرگ و جنگ بین الملل آخر در زمان بازگشت عیسی علیه­السلام خبر داده­اند. این مطالب بسیار شبیه به اخبار مربوط به فتنه انگیزی سفیانی، ستمگری از نسل ابوسفیان، در منابع روایی ماست.

«پیش از روز نزول مسیح ارتدادی رخ خواهد داد و مرد شریر (دجّال) ظاهر خواهد شد. وی در هیکل (معبد) خدا می نشیند و خود را چنان می نمایاند که گویی خداست. او با قدرت شیطان و آیات و عجایب دروغین عمل میکند. وی کسانی را که محبت راستین را نپذیرفته اند تا نجات یابند، گمراه می کند؛ اما عیسی او را نابود خواهد ساخت.» «رساله دوم تسالونیکان، آیات 3-10، باب 2»

امیر مؤمنان علی علیه­السلام : «آنگاه مهدیعجل­الله­تعالی­فرجه­الشریف حضرت عیسی را به جانشینی خود، در عملیات تهاجمی علیه دجّال بر می­گزیند. عیسی­علیه­السلام برای یافتن و سرکوبی دجّال حرکت می­کند. دجّال که همه جهان را در سلطه خود دارد و کشاورزی و نسل بشری را نابود کرده است، مردم را به خویش می­خواند و هر کس او را بپذیرد، مورد لطف قرار می­گیرد و اگر خودداری ورزد، او را می­کشد. سراسر جهان، جز مکه،مدینه و بیت­المقدس را در هم نوردیده است و همه فرزندان نامشروع از شرق و غرب جهان پیرامونش گرد آمده­­اند. دجّال به سوی حجاز حرکت می کند و عیسی علیه­السلام در گردنه «هرشا» به او می رسد، فریادی هولناک بر او می­کشد، ضربه­ای سخت بر او فرود می آورد و او را در شعله های آتش ذوب می کند؛ آن سان که سرب در آتش ذوب می شود.» «الشیعه و الرجعه، ج1 ص167»
طبقه بندی: حدیث،  اعتقادی، 
برچسب ها: قاتل دجال/،
ارسال توسط محمدمهدی
صفحات جانبی
آرشیو مطالب
حدیث روز
اوقات شرعی
وضعیت هوا
Translat

خرید شارژ

ابزار وبمستر

عکس

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا